10 biletów do kina za darmo! NIEAKTALNE

Liski chytruski! Studenciaki! Jest sprawa. Wszyscy wiemy, że student przędzie jak może i chętnie łapie się dodatkowych okazji, najlepiej takich, które wymagają niskiego nakładu czasu, żeby to jeszcze mógł się na uczelnię wybrać i dodatkowo studenckim życiem nacieszyć. Nie marnuję więc dziś Waszego czasu i szybko przejdę do konkretów. Informuję o fajnej ofercie, w której można zgarnąć 10 biletów do kina. Zupełnie za free!

 

 

Jak już się nieraz okazało, na taki szybki i w miarę wysoki zarobek możemy liczyć dzięki bankom, które oferują nam fajne wynagrodzenie za otwarcie konta. Pisałam już do Was z takimi propozycjami w czerwcu i listopadzie, co skończyło się bardzo pozytywnym odzewem z Waszej strony, pomyślałam więc, że będę regularnie informować o takich okazjach. ;)

NIEAKTUALNE!!!

 

Jak zgarnąć 10 biletów do kina o wartości 194 złotych?

 

 

 1. Mieć poniżej 26 lat.
 2. Otworzyć konto: PKO Konto dla Młodych,
 3. z kartą PKO Ekspres od Mastercard,
 4. wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Regulamin wymaga niecofania jej do momentu otrzymania nagrody.
 5. Jak najszybciej dokonać 1. płatności kartą. (Najpóźniej do 3. marca 2017) Polecam jednak zapłacić 5 razy w miesiącu, bo wtedy karta jest darmowa. Inaczej kosztuje 5 zł/mies.
 6. Do 3 marca 2017 zarejestrować się na  pkobp.pl/kinoza0
 7. KONIEC! 10 biletów do kina Cinema City lub Helios w formie kodów w bankowości internetowej iPKO otrzyma pierwsze 2800 osób. To naprawdę bardzo mało. Ostatnio promocja skończyła się po 3 tygodniach a biletów było 10 tysięcy. Dlatego nie warto zwlekać. :)

 

 


PKO KONTO DLA MŁODYCH jest za free!

 

 

Sama korzystam z tego konta i ręczę za jego bezpieczeństwo całą sobą. Skorzystałam też z ostatniej promocji. 5 razy poszłam z Oskarem do kina, wszystkie kody zadziałały bez problemu. Tak zobaczyłam cudowny La La Land, zaskoczyłam się Assassin’s Creed, rozczarowałam Fantastycznymi Zwierzętami, wzruszyłam Ukrytym Pięknem i odmóżdżyłam Łotrem 1. A za Konto dla Młodych nie płacę nic, tak jak poniżej:

 

 1. 0 zł za prowadzenie konta.
 2. 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 zł za kartę do konta – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata
 4. 0 zł za krajowe przelewy internetowe.
 5. 0 zł za usługę autoszczędzania, czyli przelewania drobnych kwot przy każdej płatności na inne konto.

 

 

Chcę 10 biletów do kina za free!

 

 

Pamiętaj o tym, żeby mieć przy sobie komórkę i odebrać telefon od banku, który będzie chciał potwierdzić Twoje dane i umówić kuriera. Potem pilnuj też telefonu od kuriera! Jeżeli je przegapisz, możesz nie otrzymać biletów.

 

 

Dodam jeszcze, że zakładając konto z mojego linku wpada mi kilka złotych, z których 10% oddaję na cele charytatywne, więc możecie czuć, że jeszcze komuś pomagacie. Podczas ostatniej akcji kilka osób się wahało, a później skończyły się bilety i było po sprawie. Najlepiej jest od razu wypełnić formularz i mieć już zaklepane bilety, bo na pewno szybko się skończą. Tak jak pisałam wyżej, jest ich tylko 2800. Ostatnio było 10 tys. i poszły w 3 tygodnie.

 

 


Banki organizują takie akcje, żeby zebrać sobie klientów. Mnie złapali, bo z konta korzysta się super, ale równie dobrze, po zakończeniu akcji możesz je zamknąć bez żadnych konsekwencji. Np. po to, żeby wziąć udział w kolejnej takiej akcji. :)

Bądź życzliwy i podziel się tym info ze znajomymi. :)

Do następnego czytania!

Ania

 

 

 • Ola

  A ja już drugi raz nie mogę skorzystać, bo to konto mam od dawna :p

 • marta

  A jest jakaś jednorazowa opłata za kartę?

 • Szkoda, że to PKO. Gdyby to był inny bank to bym założyła, bo planuję zmianę banku. Na PKO 3 razy się zawiodłam…

  • A co się stało?

   • Dodatkowe opłaty niewiadomo skąd (mimo zastosowania się do warunków umowy), niedziałające karty, przy koncie walutowym ściągało mi więcej kasy itd. Nie mam cierpliwości się z nimi męczyć.

 • Ten wpis jest edycją tekstu, który dotyczył tej samej akcji, tyle że z listopada. Nie chciałam zajmować miejsca na blogu nowymi treściami, które za chwile będą nieaktualne. :)

 • Pingback: Najlepsze konto dla studenta - 3 propozycje.()

 • Lore Art

  Normanie nie biorę udziału wtakich promocjach, ale wzięłam i wzięłam. :D Dzięki za cynk!

  • Nie ma sprawy. :) Pamiętaj tylko, żeby odebrać telefon od banku, bo ja w piątek nie odebrałam i nie wiem teraz, czy jeszcze w pon. zadzwonią, czy będę musiała na nowo składać wniosek. ;p

 • Nikola

  Mam już konto dla młodych w banku PKO. Czy mi też przysługuje dodatkowa stówka? :D

 • ja widziałam gdzieś wcześniej reklamy ale Ty mnie zmotywowałaś do założenia konta :) i gotowe, teraz tylko czekać :D

  • Haha, to fajnie! Tylko odbierz od nich telefon, bo ja dzisiaj nie odebrałam i jestem ciekawa, czy jeszcze zadzwonią, czy będę musiała na nowo wypełniać formularz. :(

   • Oliwia

    Oddzwonili? Też nie odebrałam i zastanawiam się, czy muszę ponownie wypełniać formularz…

 • A ja już mam takie konto i co teraz? :) PS. Czekam na posta o motywacji!!!!!!! Przyda się mega! :)

  • No to już niestety nie możesz wziąć udziału w promocji. :(
   Widzę, że to był dobry pomysł z tym wpisem o motywacji. :D

 • Kamila Z

  Ostatnio bałam się założyć któreś z polecanych przez Ciebie kont (sama nie wiem nawet dlaczego), za to dziś zrobiłam to bez wahania :)!

 • Nie wiem jak jest teraz, ale ja to konto zakładałam jakiś czas temu i również wypłaty z bankomatów na świecie mam za 0zł :)

 • „Dla młodych” – jestem za stara!;D

  • Dla ‚starych’ jest teraz fajna promocja w ING, też na stówkę. Jeśli zarejestrujesz się na jednej ze stron oraz do marca otrzymasz wpływy na konto co najmniej przez 4 miesiące (nie liczą się przelewy między własnymi kontami) wtedy w marcu zgarniasz stówkę

   • Ooo, to dobrze wiedzieć. A młodsi też się załapią?

    • Z tego co kojarzę, to tak :) np. jeśli będzie Ci wpływało tam stypendium w wysokości 1000 zł. Szykuję się do pracy i nie mam zbyt wiele czasu na dokładnie przejrzenie regulaminu, jeśli chcesz o tym napisać to regulamin promocji wyślę Ci za chwilę na maila :)

  • Oj tam, oj tam. ;D