Jak szybko podwoić swoją koncentrację?

Metodę odkryłam już dawno temu, potem o niej zapomniałam i odnalazłam ją ponownie w sierpniu tego roku. Od tamtej pory korzystam z niej regularnie, za każdym razem, gdy nie potrafię się skupić nad zadaniem, gdy wszystko mnie rozprasza. Przede wszystkim wyłączam wtedy fejsbuki i odkładam telefon daleko od siebie. Następnie przechodzę do wykonania krótkiego, ale za to rewelacyjnego w skutkach triku. Nie będę Ci go tutaj szczegółowo opisywać, bo świetną prezentację na ten temat stworzył jeden z moich ulubionych vlogerów. Tak jak obiecałam, będę starała się publikować w miarę systematycznie treści, dotyczące poprawy sprawności i jakości pracy czy też nauki. Pisałam już o tym jak zwiększyć efektywność pracy a teraz zapraszam Cię na prezentację Rozwojowca dotyczącą podwojenia sprawności Twojej koncentracji. Dodam jeszcze tylko, że zauważyłam, że dużo chętniej czytacie i komentujecie wpisy, które napisałam zastosowawszy wcześniej tę metodę, więc mam dowód na to, że to działa ;)

 

 

Jestem bardzo ciekawa, czy technika pomarańczy zadziała na innych podobnie jak na mnie. Jeśli ktoś z Was zdecydował się spróbować, to dajcie proszę znać, czy coś się zmieniło ;) A może znacie już tę, bądź inne techniki polepszania koncentracji? Chętnie spróbuję czegoś nowego, lubię eksperymentować :)

buziaki!

Ania

 

PS. Wiesz, że teraz kangury potrafią ćwierkać?

SPRAWDŹ TUTAJ

 • Pingback: Dlaczego wciąż nie wychodzą Ci mapy myśli? Już mówię! - Blue Kangaroo()

 • janek

  Serio działają tego typu metody? Ten cały Rozwojowiec to jest ten z tych naciągaczy/cwaniaków co zarabiają wmawiając ludziom jakieś tajne i proste triki, które odmienią ich całe życie w 3 minuty? xD :/

 • Mania

  Uwielbiam takie metody, wtedy nawet bez sprawdzania, czy działa, jakoś mam więcej ochoty, na naukę ;)

 • Adrian

  Wydaje mi się, że działa. Znaczy spróbowałem jej raz i jakoś mam mniej myśli w głowie. Zresztą jakoś szybciej przyszło mi do głowy, co tutaj napisać xD.

 • ale numer! Spróbowałam z tekstem spod filmiku i kurcze działa! :)

  • fajnie, że u Ciebie też się sprawdza! Mam dowód na to, że sobie tego nie wmówiłam :p haha