Okazje finansowe dla studentów

 

okazje finansowe

 

200 PLN na Allegro od BZWBK

NIEAKTUALNE

 

Szybka akcja, która ma zaledwie 300 kuponów, więc polecam rejestrować się błyskawicznie, bo za chwilę już nic nie zostanie. Poniżej klarownie opisane zasady otrzymania kuponu wysokości 200 PLN do Allegro.

 

 

Jak otrzymać 200 PLN do Allegro?

 

 1. Otwórz Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK24 internet TUTAJ. (Musisz być nowym klientem, albo od 12 miesięcy nie mieć konta w tym banku. Osoby, które brały udział w I edycji tej akcji, też nie mogą brać w niej udziału.) Do 26.01.2018 powinieneś otrzymać SMSa lub e-mail aktywujący konto.
 2. Zapewnij wpływ 500 zł na promocyjne Konto Jakie Chcę do 10.02.2018. (Jak nie masz akurat tyle, to poproś rodziców, żeby Ci na chwilę przelali, potem możesz im to odesłać. :D)
 3. Do 10.02.2018 zapłacić kartą lub BLIKiem łącznie 150 PLN. (można podrzucić rodzicom na paliwo, albo zaproponować znajomym płatność za zakupy, za które oni oddają przelewem lub gotówką.)
 4. Zaloguj się do BZWBK24 internet lub mobile do 10 lutego 2018 r.

 

Konto jest darmowe i można je zamknąć po otrzymaniu wynagrodzenia. ;)

 1. O PLN za otwarcie i prowadzenia konta.
 2. O PLN za wypłaty w bankomatach BZWBK i innych, jeżeli masz poniżej 26 lat. Jeżeli masz powyżej, to bankomaty BZWBK są darmowe, ale inne kosztują 5 PLN.
 3. O PLN za przelewy ELIXIR
 4. Karta ma 2 warunki bezpłatności i Ty wybierasz, który warunek z dwóch chcesz realizować: Warunek 1.: 5 płatności kartą. Jeżeli go nie spełnisz, to za kartę zapłacić 5 PLN. (Co i tak się opłaca przy bonie 200 PLN :D) Warunek 2.: Wykonanie w miesiącu płatności na 500 PLN. Jak nie spełnisz, to opłata – 5 PLN.  Można też wybrać, nie chcesz spełniać żadnych warunków, wtedy za kartę zapłacić 3 PLN.

 

 

Kupon otrzymasz do 28.02.2018. Jak zwykle przeanalizowałam regulamin promocji i tu wszystko jest okej. Dla wątpiących i widzących spisek w takich akcjach wytłumaczę, że banki wolą dać kasę klientom i w ten sposób zachęcić ich do założenia konta, niż np. płacić za otwarcie konta przez ich pracownika. Ta kasa i tak do kogoś idzie, fajniej, że może pójść do Twojej kieszeni. ;)

 

 

Chcę 200 PLN do Allegro i otwieram konto KLIK!

 


 

 

100 PLN do H&M od BGŻ BNP Paribas i 300 PLN zwrotu za płatności mobilne.

NIEAKTUALNE

 

 

Koszt posiadania konta – zerowy.

 

 • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za kartę debetową do konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash w Polsce (jeżeli skorzystasz z bankomatu innego banku, zapłacisz 5 PLN, za granicą 10 PLN).
 • O PLN za przelewy w bankowości internetowej.

 

 

Warunki otrzymania 100 PLN do H&M

 1. Złożyć wniosek o konto w tej promocji z kartą debetową. (Do 22.12.217 złożyć wniosek a do 12.01.2018 podpisć umowę. Zrób to jednak jak najszybciej (najlepiej teraz), bo limit miejsc w promocji to zaledwie 1000.
 2. W styczniu 2018 roku: A. Zapewnij wpływ 1000 PLN na Twoje konto. (możesz przelać z własnego konta w innym banku), B. raz zaloguj się do bankowości online i C. wykonaj płatności kartą na min. 300 PLN. (można w sklepach i przez internet. Jak nie wydajecie tyle, to podrzućcie rodzicom na zakupy lub paliwo. Szybko się nabije 300 PLN to nie tak dużo. W styczniu będą też wyprzedaże :D)

Do 16 lutego dostaniesz potwierdzenie przyznania kod, a później, do 12 marca dostaniesz go SMSem. Pamiętaj jednak, żeby nie zamykać wcześniej konta ani kart do niego! :) Kupon jest jednorazowy i można go wykorzystać do 1.02.2020 roku.

 

 

 

300 PLN zwrotu za płatności telefonem przez cały rok (maks. 25 PLN na miesiąc)

 

Przy okazji tego konta mam jeszcze drugą akcję. Można dostać do 300 pln za płatności mobilne czyli takie, wykonane za pomocą telefonu. Aplikacje, z których możesz korzystać to: Android Pay, GOmobile i MasterPass. Za każdą płatność przy pomocy aplikacji o kwocie nie mniejszej niż 1 PLN  otrzymasz 1 PLN. Tzn., że możesz kupować w ten np. wody, gumy, batoniki za zitka i mieć je za darmo. Albo po prostu obniżać koszt drobnych zakupów. Złotówka na ciastkach, napojach, chipsach, owocach… To jednak dużo! Wypłaty będą realizowane na Twoje konto do 8 dnia następnego miesiąca.

 

 

Chcę 100 PLN do H&M i/lub 300 PLN zwrotu!

 

 

Dokumenty: