Okazje finansowe dla studentów

 

okazje finansowe
 

150 PLN w gotówce od Millenium – banalne warunki! 

 

Mam dla Was niesamowitą okazję. 150 PLN chce dać Wam Bank Millenium za otwarcie konta, przelanie 1000 PLN i jedną płatność kartą! Bierzemy? Kasa zostanie wydana na nowo otwarte konto po spełnieniu naprawdę łatwych warunków. No bo co to za problem zapłacić raz kartą albo przelać z innego konta (swojego bądź od rodziców) 1000 PLN? ;) A takie właśnie są tu warunki i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

 

 

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 150 PLN w gotówce?

 

1. Założyć tutaj konto 360 lub konto 360 Student do 20.12.2017. Promocja działa tylko na podanej stronie. Oczywiście radzę się pośpieszyć, bo takie promocje lubią się wcześniej kończyć. Pamiętaj, by odebrać telefon od kuriera i nie przegapić jego wizyty. Ja w takim czasie mam zawsze włączone dźwięki.

2. Pobrać aplikację Goodie do 31.12.2017 i zarejestrować się w niej używając tego samego adresu mailowego, co przy zakładaniu konta.

3. Oczywiście należy wyrazić wszystkie zgody na przetwarzanie danych, nie zamykać konta i nie odinstalowywać aplikacji do końca okresu promocji.

4. W styczniu na konto musi łącznie wpłynąć min. 1000 PLN oraz musi zostać zaksięgowana jedna płatność kartą lub BLIKiem (można płacić za zakupy przez internet jak i w sklepie stacjonarnym). W lutym należy powtórnie spełnić te warunki.

5. W akcji biorą udział osoby, które co najmniej od 01.04.2017 nie są klientami Millenium (nawet pełnomocnikami do czyiś kont).

 

Konto jest w 100% darmowe, jeżeli dotrzymasz poniższych warunków.

 

 

Konto 360 Student jest darmowe gdy:
 1.  Wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu. ( Jeśli tego nie zrobisz, to karta kosztuje 4 PLN na miesiąc)
 • 0 PLN za prowadzenie konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za prowadzenie karty (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za zwykły przelew

Konto 360 jest darmowe gdy:
 1. Wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu. ( Jeśli tego nie zrobisz, to karta kosztuje 8 PLN na miesiąc)
 2. Zapewnisz wpływ na konto wysokości 1000 PLN
 • 0 PLN za prowadzenie konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów (patrz warunek powyżej, jeżeli go nie spełnisz to łącznie możesz dopłacić 6 PLN)
 • 0 PLN za prowadzenie karty (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za zwykły przelew

 

Myślę, że to jedna z lepszych ofert ostatnich czasów. Nie dość, że premia jest bardzo wysoka, to warunki tak proste! Regulaminy i tabele opłat znajdują się poniżej. Wszystko przeczytałam i zapowiada się rewelacyjnie! Informuję Was, a sama żałuję, że nie mogę skorzystać, bo konto w Millenium zamknęłam dopiero w wakacje i się nie załapię! Ale kto nie ma konta w tym banku niech bierze! Po odebraniu kasy konto można od razu zamknąć.

 

 

Chcę 150 PLN od Millenium! KLIK

 

 

Dokumenty:

 

 


 

 

100 PLN od mBanku tylko za 5 dowolnych transakcji!

 

To bardzo fajna akcja, bo bank daje nam 100 PLN jedynie za otwarcie konta i 5 transakcji na dowolną kwotę. Warunki są bardzo proste do spełnienia. Nie trzeba mieć nawet najmniejszego wpływu na konto! W promocji można zyskać też 250 PLN za polecanie konta znajomym i 600 PLN zwrotu za zakupy. Łącznie 1000 PLN. Oczywiście niewiele osób wyda tyle, by zwróciła im się aż taka kwota pieniędzy. Powiem jednak, że sama korzystam ze zwrotów kasy za zakupy i miło jest, gdy po miesiącu widzę wpływ choćby 30-60 złotych. To tak, jakbym miała zniżki na wszystko, co kupuję. Dlatego poleciłabym Wam to darmowe konto tak czy siak, ale najlepiej jest skorzystać z niego teraz, bo 100 PLN za pięć płatności kartą lub przelewy to bajka!

 

 

Co zrobić by otrzymać 100 PLN?

 

 1. Zarejestrować się tutaj i aktywować swoje konto (klikając w link aktywacyjny przesłany na maila).
 2. Następnie złożyć wniosek o konto w powyższym serwisie poprzez zakładkę: KONTO BONUS (podaj ten sam e-mail przy wniosku o konto)
 3. Podpisać umowę o eKonto z kartą. Najszybciej i najwygodniej poprzez kuriera.
 4. Najpóźniej w kolejnym miesiącu po otwarciu konta wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. (Można płacić nawet za groszowe zakupy lub dokonać przelewu na konto w innym banku) Transakcje nie mogą być anulowane.
 5.  Trzeba być nowym klientem banku, lub takim, który zamknął u nich swojej produkty przed 01.01.2016

 

I to wszystko! Pamiętaj, by nie zamykać konta przed otrzymaniem kasy. Wiadomość o otrzymaniu nagrody otrzymasz na swoją skrzynkę mailową i w ciągu 7 dni od jego otrzymania musisz kliknąć w jego link i podać swoje dane do przelewu. Czas na składanie wniosków jest do 18.12.2017, ale błagam nie przekładajcie tego w czasie, bo potem dostaję smutne wiadomości, czy jeszcze można wziąć udział w akcji. :D

 

Konto jest darmowe

 

 • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za przelewy internetowe
 • 0 PLN wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20 lat 
 • 0 PLN karta dla osób w wieku 18 – 20 lat.
 • 0 PLN wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata (jeżeli wypłacasz powyżej 100 zł, jeśli nie to 1,30zł)
 • 0 PLN karta dla osób w wieku 21 – 24 lata, jeżeli wykonasz 5 transakcji kartą. Jeśli nie to 4 PLN miesięcznie.

 

 

Klikam tu, bo chcę 100 PLN od mBanku!

 

 

Dokumenty:

 


100 PLN do H&M od BGŻ BNP Paribas i 300 PLN zwrotu za płatności mobilne.

 

 

 

Koszt posiadania konta – zerowy.

 

 • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za kartę debetową do konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash w Polsce (jeżeli skorzystasz z bankomatu innego banku, zapłacisz 5 PLN, za granicą 10 PLN).
 • O PLN za przelewy w bankowości internetowej.

 

 

Warunki otrzymania 100 PLN do H&M

 1. Złożyć wniosek o konto w tej promocji z kartą debetową. (Do 22.12.217 złożyć wniosek a do 12.01.2018 podpisć umowę. Zrób to jednak jak najszybciej (najlepiej teraz), bo limit miejsc w promocji to zaledwie 1000.
 2. W styczniu 2018 roku: A. Zapewnij wpływ 1000 PLN na Twoje konto. (możesz przelać z własnego konta w innym banku), B. raz zaloguj się do bankowości online i C. wykonaj płatności kartą na min. 300 PLN. (można w sklepach i przez internet. Jak nie wydajecie tyle, to podrzućcie rodzicom na zakupy lub paliwo. Szybko się nabije 300 PLN to nie tak dużo. W styczniu będą też wyprzedaże :D)

Do 16 lutego dostaniesz potwierdzenie przyznania kod, a później, do 12 marca dostaniesz go SMSem. Pamiętaj jednak, żeby nie zamykać wcześniej konta ani kart do niego! :) Kupon jest jednorazowy i można go wykorzystać do 1.02.2020 roku.

 

 

 

300 PLN zwrotu za płatności telefonem przez cały rok (maks. 25 PLN na miesiąc)

 

Przy okazji tego konta mam jeszcze drugą akcję. Można dostać do 300 pln za płatności mobilne czyli takie, wykonane za pomocą telefonu. Aplikacje, z których możesz korzystać to: Android Pay, GOmobile i MasterPass. Za każdą płatność przy pomocy aplikacji o kwocie nie mniejszej niż 1 PLN  otrzymasz 1 PLN. Tzn., że możesz kupować w ten np. wody, gumy, batoniki za zitka i mieć je za darmo. Albo po prostu obniżać koszt drobnych zakupów. Złotówka na ciastkach, napojach, chipsach, owocach… To jednak dużo! Wypłaty będą realizowane na Twoje konto do 8 dnia następnego miesiąca.

 

 

Chcę 100 PLN do H&M i/lub 300 PLN zwrotu!

 

 

Dokumenty:

 

 


110 PLN od mBanku za transakcje kartą na dowolną kwotę.

(Dla osób w wieku 18-24)

 

WARUNKI

 

 

 1. Założ to darmowe konto w mBanku.
 2. W listopadzie zaloguj się 1 raz do aplikacji mobilnej.
 3. W listopadzie wykonaj 8 transakcji kartą.
 4. W grudniu otrzymasz 55 PLN
 5. W grudniu powtarzasz warunki (punkt 2 i 3) i otrzymujesz w grudniu kolejną premię. Łącznie 110 PLN.

 

 

 

 

Kolejne darmowe konto:

 

 

 • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 PLN za przelewy internetowe
 • 0 PLN wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 18 – 20 lat 
 • 0 PLN karta dla osób w wieku 18 – 20 lat.
 • 0 PLN wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dla osób w wieku 21 – 24 lata (jeżeli wypłacasz powyżej 100 zł, jeśli nie to 1,30zł)
 • 0 PLN karta dla osób w wieku 21 – 24 lata, jeżeli wykonasz 5 transakcji kartą. Jeśli nie to 4 PLN miesięcznie.

 

 

Na stronie konta przeczytasz o różnych interesujących zniżkach z kartą mBanku. Mi spodobała mi się np. zniżka -10% na bilety do Cinema City. Fajna sprawa jest taka, że swoją kartę możesz dowolnie zaprojektować. To nie zdarza się często. Jak dla mnie bardzo opłacalna oferta, bo można płacić kartą nawet groszowe sprawy, a i tak się na tym zyska. Zresztą, tak czy siak tej karty używamy. Zapłacenie 8 razy kartą nie jest jakimś wyczynem.

DOBRY TIP: Żeby szybciej wykonać 8 transakcji, możesz przy kasie poprosić o skasowanie połowy produktów osobno. Kasjerka pomyśli raczej, że musisz mieć na coś osobny rachunek niż, że chcesz nabić sobie transakcje kartą. :D

 

 

Chcę 110 PLN od mBanku! KLIK

 

Dokumenty


 

100 PLN do Biedronki nie tylko dla studentów.

NIEAKTUALNE

(Łatwe warunki i do 650 zwrotu za płatności, ale to jak się uda.)

 

 

 

 

Prawdziwy lisek chytrusek nie pogardzi tą akcją od mBanku, w której to już za założenie konta i 5 transakcji kartą (niezależnie od kwoty tych transakcji) otrzymujemy 100 PLN do wydania w Biedronce. Z tego, co się orientuję, każdy musi jeść, więc taki prezent nie powinien zostać przez Was pominięty. Tym bardziej, że zawsze podkreślam jedną rzecz. Kochani, korzystajcie z tych okazji, bo to, co dobre, nigdy nie trwa wiecznie. Naprawdę, potem będziecie sobie pluli w twarz, że gdy były takie fajne czasy, że banki płaciły za zakładanie kont, to z tego nie korzystaliście.

 

 

Jak otrzymać 100 PLN do Biedronki?

 

 

1. Do 12.11.2017 roku zarejestrować się na tej stronie.
2. Kliknąć w aktywny link (przycisk „wniosek przejdź do Banku”) udostępniony w wyżej podlinkowanym serwisie.
3. Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie dotyczącym akcji.
4. Wysłać wniosek o konto w promocji wraz z kartą, UWAGA: Wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą powinien zostać wypełniony i wysłany podczas jednej sesji.
5. Podpisać umowę o konto i kartę wybierając jedną z możliwości. Najlepiej kurierem, bo nie trzeba nigdzie chodzić i o tym pamiętać. Jedynie włączyć dźwięk w telefonie, żeby nie przegapić telefonu kuriera.
 6. Najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Np. płatność kartą, przelew na konto w innym banku, płatności internetowe.

 

 

By skorzystać z promocji trzeba być nowym klientem mBanku tzn. nie posiadać u nich konta od 01.01.2016. Nagroda zostanie przyznana najpóźniej do 31.01.2018 w postaci elektronicznego vouchera.

Warunki konta

 

 

 • 0 PLN za prowadzenie i otwarcie konta.
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów, jeżeli wypłacamy powyżej 100 PLN. Jeżeli poniżej 100 PLN, a mamy więcej niż 21 lat, to 1,3 PLN
 • 0 PLN za kartę.
 • 0 PLN za przelewy internetowe.

 

 

Jak otrzymać 650 PLN zwrotu?

 

 

Łącznie możesz otrzymać 650 PLN w ciągu 5 miesięcy, ale maksymalnie 130 w ciągu miesiąca. Jeżeli chodzi o tę akcję, to żeby dostać w miesiącu 130 PLN, to należy wydać kartą 3250 PLN. To dużo, więc nie będę opisywać tutaj dokładnych procedur. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to niżej linkuję do regulaminu i w punkcie IV oraz VII zostały opisane warunki.

 

 

Sądzę, że warto skusić się na 100 PLN do Biedronki, jednak nie ma co wysilać się dla 4% zwrotu, bo będzie on dość niski. Chociaż jak mówią, grosz do grosza a zbierze się kokosza. Pewien Chorwat powiedział mi, że w ich języku zbiera się słoń. To chyba nie na czterech procentach.

 

 

Chcę 100 PLN do Biedronki >>> KLIK!

 

 

 

 


Ta akcja została wstrzymana, sprawdź kolejną akcję.

150 PLN – konto w Banku Millenium

( DO 26 roku życia za wykonanie jednej płatności! Powyżej 26 lat dodatkowo przelew wys. 1000 PLN!)

100 od Bankier.pl – gotówka

50 PLN od Polskiego Busa – 2 kupony

 

 

WARUNKI

 

 

1. Do 30.09.2017 zarejestruj się na tej stronie. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych i zaakceptowaniu regulaminu.

2. Do 30.09.2017 złóż wniosek o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student z linka, który otrzymasz na maila, po rejestracji na powyższej stronie promocyjnej.

3. Do 06.10.2017 podpisz umowę o konto.

4. W październiku i listopadzie 2017 r. spełnij warunek aktywności na koncie przedstawiony poniżej.

 

 

Warunek aktywności na koncie, czyli co trzeba zrobić aby otrzymać 150 PLN

 

 

Jeżeli wybrałeś Konto 360° Student (dla osób w wiek 18-26 lat):

 •  w październiku i listopadzie 2017 r. wykonaj jedną płatność bezgotówkową (tak, żeby została w danym miesiącu zaksięgowana)  Za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.

Jeżeli wybrałeś konto Konto 360°

 • w październiku i listopadzie 2017 r. zasil to konto bankowe kwotą co najmniej 1000 PLN (jeden przelew w październiku i jeden w listopadzie).
 • w październiku i listopadzie 2017 r. wykonaj jedną płatność bezgotówkową (tak, żeby została w danym miesiącu zaksięgowana).  Za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.

 

 

UWAGA!

 1. Akcja skierowana jest dla nowych klientów i osób, które zamknęły konto w banku Millenium przed 1 kwietnia 2015.
 2. Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, wykorzystując do tego swój unikalny adres mailowy.
 3. Złóż wniosek jak najszybciej, by kurier przyjechał w terminie.

 

 

 

Konto jest w 100% darmowe, jeżeli dotrzymasz poniższych warunków.

 

 

 

Konto 360 Student jest darmowe gdy:
 1.  Wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu. ( Jeśli tego nie zrobisz, to karta kosztuje 4 PLN na miesiąc)
 • 0 PLN za prowadzenie konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za prowadzenie karty (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za zwykły przelew

Konto 360 jest darmowe gdy:
 1. Wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu. ( Jeśli tego nie zrobisz, to karta kosztuje 8 PLN na miesiąc)
 2. Zapewnisz wpływ na konto wysokości 1000 PLN
 • 0 PLN za prowadzenie konta
 • 0 PLN za wypłaty z bankomatów (patrz warunek powyżej, jeżeli go nie spełnisz to łącznie możesz dopłacić 6 PLN)
 • 0 PLN za prowadzenie karty (patrz warunek powyżej)
 • 0 PLN za zwykły przelew

 

 

Chcę 150 PLN od Banku Milenium KLIK! 

 


Dokumenty:

 

 

Konto jest bardzo atrakcyjne i myślę, że warto skorzystać z tej promocji, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy bankom znudzi się takie rozdawanie pieniędzy. Bierzmy, póki dają! Ja niestety już mam konto w Millenium i nie mogę wziąć udziału w tej akcji, ale Wam gorąco ją polecam!