WSPÓŁPRACA

równowagę informacyjną

 

Witaj na blogu studenckim! Odnajdziesz tutaj świetnie określonych odbiorców, jakimi są studenci. Jeżeli celujesz w młodych ludzi w wieku 17-26 lat to już ich znalazłeś! :) Na blogu spotkasz się z lojalną społecznością, stałymi czytelnikami, którzy spędzają tutaj dużo czasu.  To właśnie treść pochłania moich czytelników.

 

Przyczynia się do tego również starannie dopasowany szablon, który ułatwia wyszukiwanie ciekawych wpisów i nieraz był zachwalany przez członków blogosfery, ale to już mniej ważny element. Jestem osobą kreatywną i pomysłową, a czytelnicy niejednokrotnie gratulowali mi niesztampowego podejścia do tematu. Spójrz na przykład na Przepis na idealną dziewczynę lub moją interpretację popularnego tagu co mam w torebce. Ten drugi artykuł udowadnia jeszcze jedną rzecz. Blog znacząco wpływa na myślenie i decyzje czytelników. Publikacja mówi o bezpieczeństwie kobiet na ulicach i zaleca noszenie gazu pieprzowego w torebce. Większość dziewczyn deklaruje, że zakupi gaz w najbliższym czasie.

 

Lubię zabawę słowem, a czytelnicy nieraz gratulowali mi sprawnego pióra. Na blogu poruszam tematykę związaną ze studiowaniem i uczeniem się ale także z podróżami, rozwojem osobistym, czy też rozsądnym zarządzaniem swoją garderobą. Po prostu piszę dobrego bloga. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z fajną, pomysłową, szczerą i pozytywnie kojarzoną blogerką, a do tego celujesz w młodych ludzi, którzy pragną od życia czegoś więcej, napisz do mnie:

 

aniakania@blue-kangaroo.pl

 

Aktualnie moja studencka armia liczy sobie: